سه شنبه ۱۳۹۹/۱۱/۱۴
تشریح بیانات رهبر معظم انقلاب برای کودکان و نوجوانان مکتب رضوی

به همت بنیاد فرهنگی رضوی؛ بیانات مقام معظم رهبری برای کودکان و نوجوانان مکتب رضوی در دهه فجر انقلاب اسلامی تشریح و تبیین می شود.
مدیر عامل بنیاد فرهنگی رضوی با تشریح این مطلب گفت: نقش مقام معظم رهبری در موفقیت های جمهوری اسلامی یکی از جمله موضوعاتی است که با ارسال کلیپ های تخصصی با هدف تشریح نقش رهبری در تداوم جمهوری اسلامی صورت می گیرد و برای مقاطع دبستان و متوسطه نمایش داده می شود.
حسین باغگلی با اشاره به برنامه روایتگری انقلابی نیز بیان کرد: روایتگری انقلابی به تبیین وقایع انقلابی با مشارکت مادر، پدر و فرزند به صورت پرده خوانی، اسلاید خوانی، نمایش سایه ای، نمایش خانگی و نمایش طنز صورت می‌پذیرد.
وی ادامه داد: این برنامه با مشارکت خانواده صورت گرفته و والدین فعال مقاطع پیش دبستانی و دبستان امام رضا(ع) به این امر می پردازند.
مدیر عامل بنیاد فرهنگی رضوی با اشاره به دیگر برنامه ها گفت: برگزاری مراسم زنده و آنلاین مجازی، برپایی تریبون آزاد برای پرداختن به چرایی انقلاب و ایجاد فضای گفت و گو و نقد و پاسخگویی، میثاق با شهدا و غبارروبی از مزار شهدا از جمله دیگر برنامه های بنیاد فرهنگی رضوی در این ایام به شمار می آید.
حسین باغگلی با اشاره به برنامه نذر شهید ادامه داد: آماده نمودن بسته های حمایتی، غذایی، پوشاک و لوازم التحریر و توزیع آن میان خانواده های کم برخوردار و بی بضاعت که با هدف یادآوری شهدا ویژه دانش آموزان مقاطع متوسطه اول صورت گرفته نیز از جمله دیگر برنامه هایی است که از سوی این بنیاد در دهه فجر انجام می شود.
وی با اشاره به برگزاری جلسات تریبون آزاد با محوریت چرایی انقلاب افزود: در این جلسات به صورت مجازی و در فضای اسکای روم به سخنرانی، پرسش، ارائه نقد، پاسخ و تبیین اهداف عالی انقلاب برای مخاطبان متوسطه دوم می پردازند.