دوشنبه ۱۴۰۰/۶/۸
سرپرست بنیاد فرهنگی رضوی معارفه شد

صبح امروز در مراسمی سید محمدصادق علی پرست به عنوان سرپرست بنیاد فرهنگی رضوی معرفی و از زحمات حسین باغگلی مدیرعامل سابق بنیاد فرهنگی رضوی قدردانی شد.
در این مراسم سرپرست جدید بنیاد فرهنگی رضوی اظهار کرد: اگر یک سازمان بخواهد هدف مشخصی را دنبال کند باید همکاری میان اعضا وجود داشته و خوشبختانه این همکاری در این فضا وجود دارد.
سید محمدصادق علی پرست با برابری این پست با خادمیاری فرهنگی، بر این نکته تاکید کرد که هیچ تفاوتی میان صحن حرم رضوی و صحن مدارس امام رضا(ع) وجود ندارد.
وی با بیان این که براساس سخن پیامبر اکرم(ص) مجاهد و معلم بهترین جایگاه را در پیشگاه الهی دارند، افزود: هر دوره‌ای پر از شبهات است و سواد رسانه‌ای از اقتضائات زمان ما و رسیدگی به آسیب‌های فضای مجازی یکی از مسئولیت‌های ماست.
سرپرست بنیاد فرهنگی رضوی با اشاره به جایگاه مجموعه مدارس امام رضا(ع) در امر نخبه پروری ادامه داد: مدارس امام رضا(ع) نخبگان را جمع کرده و در این مجموعه، پست‌ها اهمیتی ندارد و همکاران این مجموعه با جایگاه علمی والایی که دارند از ایفای نقش در هر جایگاهی تردید نمی کنند و عاشق خدمت هستند.
همچنین در این مراسم از تلاش‌های دکتر حسین باغگلی؛ مدیرعامل سابق بنیاد فرهنگی رضوی قدردانی شد.
در پایان این مراسم از تولیدات آموزشی تربیتی رسانه‌ای بنیاد فرهنگی رضوی مشتمل بر تمامی دروس آموزشی و پرورشی، نرم افزار سیب رضوی، سامانه یادگیری برخط، دوره چهارجلدی اندیشه‌ورزی و تجربه‌نگاری تربیتی و کتاب مادرانه‌های کرونایی رونمایی شد.